Sanal seks eğlencelimi

2 yorum
4.259 okuma
12 Aralık, 2017

Sanal seks eğlencelimi

Sosyal paylaşım siteleri artık hayatımızın vazgeçilmezi oldu.Sosyalleşme bakımından yardımcı olsa da internette de aşırı davranışlar kişileri olumsuz etkileyebiliyor. İlişkiler, yaşanan sanal aşklardan etkilenebiliyor. Özellikle uzun süreli ilişkilerde heyecan yaşamak isteyen çiftler, sanal dünyada kaçamak yapmayı tercih ediyor ve bu da beraberinde sorunları getirebiliyor. Peki sanal seks gerçekten eğlenceli mi?
İnternetle birlikte insanlar gerçekçi duygulardan uzaklaşabiliyor ve bu durum iletişim kuramamalarına neden oluyor. Bu kişiler, internete girmediklerinde sıkıntı yaşamaya başlıyorlar.
Sanal seksin neden tercih ediliyo

internet kullanan kişilerin bir kısmı sadece gereksinimlerini karşılamak amacıyla internet kullanırken, bir kısmı da birileriyle tanışmak için internetten faydalanabiliyor. Özellikle bazı kişiler, mastürbasyon yapmaya düşkün oldukları için internet onları farklı fantezilere yönlendiriyor. Ücretli ya da ücretsiz birçok arkadaşlık sitesi bulunuyor. Bu sitelerde istedikleri fanteziler doğrultusunda istedikleri özelliklere sahip kişileri arayabiliyorlar. Bu arayış ve karşı cevap verilmesiyle kişilerin kendilerine olan güveni artıyor. Sanal olarak tercih edilmek kişide olumlu duygular ve hazlar yaratıyor. Bu haz arayışı da davranışın devamını getiriyor. Kişiler daha güvenli olduğunu düşündüğü ve daha rahat konuştukları için sanal seksi tercih ediyor diyor. internet sayesinde sohbet odalarında çeşitli fanteziler kurarak, kişilerle yüzleşmeden sanal seks yapabiliyolar.
Sanal sekse yönelen kişiler, gerçek cinsellikte de sorunlar yaşayabiliyolar. Cinsellikten uzaklaşıyorlar çünkü gerçek cinsel ilişkide istedikleri şekilde davranamıyorlar. Cinsellik doğal bir dürtü ama cinsel davranışlar sonradan öğreniliyor. Kişinin yaşamında sanal seks ön plana geçince gerçek bir arayıştan ziyade sanal arayışa yönelme olabiliyor.
Sonrası suçluluk
Sanal seks yapan kişilerde, ilk başlarda haz, rahatlama ve doyuma ulaşma daha sonraki süreçlerde ise suçluluk ve bu durumdan kurtulma duygusu oluşmaya başlıyor. Kişi, akşam Bir daha yapmayacağım deyip söz verirken, sabah kendini aynı kısır döngünün içinde bulabiliyor.
Reel hayatda birebir,o zevki tadı gözlerine baka baka,sevip okşanmadan nefesiniz nefesine değmeden yaşanırmı elbettde hayır.Sanal ortam sadece sanallığını yapar.Herşeyi tadıyla lezzetiyle Reelde yaşayın,Sanal ortamlarda seks ihtiyaçlarınızı boşa giderdim diye kendinizi kandırmayın…


Bir önceki yazımda « makalem var.
ŞaHaN-BeY

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Türkiye Sohbet Siteleri

Türkiye Sohbet Siteleri 2017 ve 2018 yeni web Türkiye Sohbet Siteleri ...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dünya emekçi KadınLar günü kutlu olsun. ...

Sanal Dolandırıcılık

Sanal Dolandırıcılık Tüm dünyada bazı insanların yaptıkları en kolay para ...

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • icq’dan, mirc’ten veya diğer chat programları aracılığıyla yazışarak yapılan, beyin gücünün ve en çılgın fantazilerin uygulanması yöntemidir. kamerayla yapıldığında cam sex, telefonla yapıldığında tel sex, aynı odada iki bilgisayarla yapıldığında… tam sexe dönüşen cinsel aktivite. :):):)

  • sanal seks ben hıc denmedım ama tutkunu cok oldugunu duydum.degsık bır sey oldugu kesın sanırm ama masturbasyon yaparak konsuarak tatmın oluyolar. bı keresınde denedım ama basarılı olamadım ama bı anısı oldu.anlatım yazıyorum boyle kadına ısmı lazım dııl dedımkı okuyorsan nokta koy dedım. bana boyle yapdı .. daha sonra az hızlandıydım bana bu sefer …………………………………. boyle yapmısdı
    cok gulmusdum:)
    bırındede kadının bırı bana kufur et dedı nasıl yanı dedım kufur ederek sev benı dedı olur dedım sneın anan avradını deyınce oha ya oyle demedık dedı kısacası bana uzak seyler ama her zevk ve rengı anlayısla karsılamalı kımler cınsel hayatındann menun bılemeyız bendne bu akdar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?