Korktun Mu Korkmadın Mı Diyen Kız

3 yorum
2.764 okuma
16 Ocak, 2018
Korktun Mu Korkmadın Mı Diyen Kız

Korktun Mu Korkmadın Mı Diyen Kız

Korktun Mu Korkmadın Mı Diyen Kız Simge Barankoğlu‘nun ‘Örümcek, korktun mu? Yılan, korktun mu? Wrağğğ, korktun mu? Korkmadın mı?’ sözleriyle çektiği videosu birçok insanı etkiledi. Viral olan video ufak çaplı bir akım başlattı. İnsanlar sosyal medyada Simge’nin Korktun Mu Korkmadın Mı Diyen Kız videosunu taklit etmeye başladı.Sözler aslında Play Doh’un “Play Doh Varsa Korkum Yok” reklamından geliyor.Ne kadar çok takipçiye ulaşmak istiyorsanız o kadar çok reklamınızı yapma şansı yaratabilirsiniz. Bu sayede pek çok müşterinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Simge Barankoğlu Kimdir?

Simge Barankoğlu instagram fenomeni olarak son günlerde Yılan korktunmu, örümcek korktunmu cümleleri ile 15 saniyelik videosu ünlenen isimlerden. Ayrıca youtuber Halil Söyletmez ilede video çeken Simge Barankoğlu yaşantısını İzmir’de sürdürmektedir.
İnstagram hesabında şu an için 250 Bin civarında bir takipçi mevcuttur.
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu Simge Barankoğlu aslen İzmir Ödemiş’lidir. Ares isminde Pitbull cinsi bir köpeği vardır.

Halil Söyletmez Kimdir?

Sosyal medya hesapları ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Halil Söyletmez Snapchat, İnstagram, Youtube ve Vine videoları ile tanınmıştır. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmayan Halil Söyletmez bu videolarının ardından sinema dünyasına adım atmıştır. Cumali Ceber isimli sinema filmi ile hayranlarının karşısına çıkan Halil Söyletmez aslen Adana’lıdır ve Adana’da dünyaya gelmiştir.
Vine ile 2013 yılında tanışmış ve yurt dışında kullanıldığını denemek istediğini belirtmiştir. Böylelikle ülkemizde ilk Vine kullanıcıları arasına ismini yazdırmıştır. Halil Söyletmez Lise mezunudur ve üniversiteyi hiç düşünmediğini belirtmiştir.
Bir süre Beyaz Show programında 1 sezon Vine köşesi yapmıştır. İlerleyen dönemlerde sinema ve tv programları ile ekranların karşısında yer almayı planlamaktadır

Örümcekk, yılan, korktun mu diyerek ünlü olan heralde tek insan diyebiliriz Simge için. İşte bu genç kızın Halil Söyletmez ile çekilen videosunda herşeyi anlatıyor(bol örümcek, yılanlı video)


Bir önceki yazımda « makalem var.
ŞaHaN-BeY

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Türkiye Sohbet Siteleri

Türkiye Sohbet Siteleri 2017 ve 2018 yeni web Türkiye Sohbet Siteleri ...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün tarihçesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün tarihçesi Her yıl 8 Mart, "Dünya Kadınlar ...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dünya emekçi KadınLar günü kutlu olsun. ...

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?