8 Mart Dünya Kadınlar Günü

yorum yok
159 okuma
8 Mart, 2018
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Dünya emekçi KadınLar günü kutlu olsun. Sohbetlim siteleri olarak tüm dünyaya 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bayanların günü kadın dayanışması başlatıyoruz aslında çok güzel olurdu her bakımdan bayan bayanın ardında dursa.
Kadınlara yalnız özel günlerde değil her saniye değer verin.Bir kadını bir kadın ne kadar sevebilirse o kadar sevelim.

Sohbetlim olarak bir ilke imza atalım dedik ve bayanlar için her konu üzerinden yazışabilecekleri hoş eğlenceli keyifli bir ortam tasarladık. Biz bayanlar olarak her ortamda rahatça kendimizi ifade edemez her konu üzerinde ulu orta yazışamayız mesela İnternet üzerinde kadınlara özel formlar bir cok özel sayfalar vardır. Buralarda bilgi paylaşımı yaparlar her konu üzerinden sorular sorar karşıdaki insanlarda yanıtlar bayan bayana çok güzel kadınca paylaşımlar yapılmakta hiç çekinmeden her soru yönetilebiliyor.
Çünkü orada erkeklerin olmayışı kadınların özgürce rahatca yazmasına neden oluyor mesela kadınların sorunları evlilik, cinsellik, güzellik, giyim ,saç bakımı aklınıza gelen ne var ise bayanlara dair kendi aralarında karşılıklı bilgi paylaşımı yapılıyor,oradan dikkatimi çekti erkekle kadınlar gibi çekingen değiller her ortamda her konuyu konuşurlar bayanlar öyle olmadığı için bizlerde sohbet siteleri olarak özel  Bayanların sohbet sayfası olsun diye düşündük.Ama bu demek değildir ki sitelerimiz erkek ziyaretçilere kapalı 🙂 tabi genel olarak her zamanki gibi bay bayanlara sohbet sitemiz aktifdir.

Mobil Sohbet Hizmetimiz

Biliyorsunuz ki teknoloji cebimizde yada bayanlar için söylüyorum çantamızda geziyoruz. Yer,mekan ve zaman gözetmeksizin mobil odalarımıza girebilir bay ve bayanlarla tanışabilirsiniz.

Mobil sohbet chat siteleri sizleri güvenli, seviyeli, dürüst insanların bulunduğu bir chat odası altında sizleri topliyarak http://www.sohbetlim.org ailesine katılmanızı sağlamak için açılmıştır.

Mobil sohbet sitemiz siz değerli arkadaşlarımız için açılmış olup sohbet ederken canınızın sıkılmaması için eğlence kanalları, oyun kanalları, yarışma kanalları, ayrıca online dj lerimiz ile istediğiniz müzikleri dinliyerek zaman geçirmeniz için kanallar oluşturmuştur. Sizleride aramızda görmek bizi mutlu edecektir. Şimdiden gelişinizi görür gibiyim…

SohbetLim Ailesi olarak tüm kadınların, daha huzurlu bir hayat yaşamaları adına taşıdıkları istek ve özlemlerini canı gönülden paylaşıyor ve destekliyoruz.

Fedakarlığın simgesi olan kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle; huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun her daim temel taşları olmuştur.

Yaratıcılıktan karar süreçlerine kadar kadının potansiyelini keşfederek, imkanlarının artırılmasını sağlamanın, toplumsal gelişimde önemli rol oynayacağına yürekten inanıyoruz.

Bugüne kadar oyuncu, antrenör, hakem ve idareci olarak katkısı olmuş kadınlarımız başta olmak üzere; tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarız..


Bir önceki yazımda « makalem var.
ŞaHaN-BeY

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Türkiye Sohbet Siteleri

Türkiye Sohbet Siteleri 2017 ve 2018 yeni web Türkiye Sohbet Siteleri ...

Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Dünya Kadınlar Günü Mesajları Bütün dünya kadınlarına sağlık, ...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün tarihçesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün tarihçesi Her yıl 8 Mart, "Dünya Kadınlar ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?